O nás

Naše idea spojuje kvalitní výukový program (včetně výuky cizích jazyků) s příslovím „ve zdravém těle, zdravý duch“.
Vedeme děti ke zdravému životnímu stylu již od útlého věku, a to nenásilnou formou pomocí pohybových aktivit, které jsou rozřazeny do tzv. sportovních měsíců.
Děti mají možnost seznámit se v průběhu roku s různými druhy sportu, které jsou zaměřeny především na rozvoj pohybových dovedností a sportovních schopností, a jsou přizpůsobeny jejich možnostem. Součástí našeho programu je zdravé stravování. Naší výhodou je, že děti při přechodu z jeslí do školky zůstávají v již známém prostředí a výukový program plynule navazuje, čímž se stává efektivnějším. I přes tuto symbiózu jeslí se školkou nabízíme výuku v malých skupinkách, které zajištují pro Vaše nejmilejší tolik pozornosti, kolik potřebují.

O nás

ŠKOLIČKA SOVIČKA jsou jesle a školka v Benešově zaměřená na pohybové aktvity s prvky Montessori i klasické výuky, která Vaše děti vzdělává ve věku od 1 roku do 6 let. Nabízí bezstresové a zároveň bezpečné rodinné prostředí v kompletně zrekonstruované vile se zahradou.

Kapacita ŠKOLIČKY SOVIČKY je omezena na 24 dětí a maximální počet v jedné skupině nepřekračuje počet 12 dětí. Na vaše děti čeká spousta radosti, smíchu, poznání a pohybu.

Přijďte se k nám podívat, vy i vaše děti jste vítáni!

rocni plan_sovicka

NAŠE ČINNOSTI

jsme tu pro Vás a Vaše děti

feat-icon

Zdravá strava

feat-icon

Sportovní aktivity

feat-icon

Bohatý a pestrý program

feat-icon

Dovednosti

feat-icon

Vzdělávání

feat-icon

Výuka cizých jazyků

Rozdělení tříd

ŠKOLIČKA – ZAJÍČCI

ŠKOLIČKA – ZAJÍČCI

Pondělí až Pátek 7:00 - 17:00

Děti mají možnost seznámit se v průběhu roku s různými druhy sportu, které jsou zaměřeny především na rozvoj pohybových dovedností a sportovních schopností, a jsou přizpůsobeny jejich možnostem. Součástí našeho programu je zdravé stravování. Průběžně dokumentujeme rozvoj a pokroky Vašeho…

JESLE – KRTEČCI

JESLE – KRTEČCI

Pondělí až Pátek 7:00 - 17:00

Naší výhodou je, že děti při přechodu z jeslí do školky zůstávají v již známém prostředí a výukový program plynule navazuje, čímž se stává efektivnějším. I přes tuto symbiózu jeslí se školkou nabízíme výuku v malých skupinkách, které zajištují pro…

Jesle

5.400,-Kč/měsíc

  • Strava
  • Pitný režim
  • Vzdělávání
  • Zábava
  • Hygienické potřeby

Hodinové hlídání

150,-Kč/hodina

  • Strava
  • Pitný režim
  • Vzdělávání
  • Zábava