Náš tým

Ilona Hampeštová

hospodářka a chůva pro děti

hampeštová

Informace

Jmenuji se Ilona Hampeštová. Vystudovala jsem střední odborné učiliště, obor kuchař v Příbrami. V tomto oboru mám praxi 13 let.

Poslední roky jsem působila ve školní jídelně. Jsem dlouholetou členkou Českého červeného kříže a spolku „Líšeňáček“, kde je mým úkolem organizace akcí pro děti a práce s dětmi. Další mé zkušenosti jsem získala na dětských táborech a školách v přírodě. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje.

Ve školce působím na pozici hospodářky a chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Mezi mé zájmy patří rodina, zahrada, fotografování, sport a autocross.

Mé dovednosti

Hana Exnerová

Pedagog

dav

Informace

Jmenuji se Hana Exnerová. Vystudovala jsem VOŠ sociálně právní, obor sociální pedagogiky, jako diplomovaný specialista (Dis.).

Pracovala jsem v několika soukromých MŠ a jeslích v Praze, kde jsem také absolvovala kurz první pomoci u červeného kříže.

Mám ráda děti a velice ráda s nimi pracuji. Přinášejí mi radost a práce s nimi mě naplňuje. Práce s dětmi je velice pestrá a různorodá a fantazii se meze nekladou, takže se vždy mohu těšit na další den.

Mezi moje záliby patří jízda na kole, plavání, četba, cestování, příroda (hlavně v létě) nebo hudba. K mým vlastnostem bych zařadila například spolehlivost, zodpovědnost, pořádnost, důslednost nebo kreativitu, která je při práci s dětmi nezbytná.

Mé dovednosti

Tereza Marešová

Pedagog

marešová

Informace

Jmenuji se Terka a jsem paní učitelkou /„tetou“ v jesličkách u Krtečků. Vystudovala jsem střední uměleckoprůmyslovou školu v Bechyni, obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu. V současné době studuji dálkově předškolní pedagogiku na Jihočeské Univerzitě v Českých Budějovicích. Jsem úspěšnou absolventkou kurzu pro asistenty pedagoga v Táboře.

Ráda se věnuji cestování a turistice, fotografování, mám ráda zvířata i rostliny. Okrajově se zajímám o dějiny umění, ale spíše jako obdivovatel a pozorovatel. Ráda kreativně tvořím z přírodních materiálů a všeho běžně v přírodě dostupného a zkouším nové výtvarné techniky.

Práce s dětmi a vztah k nim mne provází už od dětství, ráda dětem předávám své zkušenosti, vědomosti, dovednosti a pozoruji pokroky, které dělají. Snažím se děti naučit samostatnosti, určité disciplíny a důslednosti.

Mé dovednosti

Markéta Klůfová

Pedagog

dav

Informace

Jmenuji se Markéta Klůfová. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu
J.H. Pestalozziho v Litoměřicích.

V MŠ Sovička jsem našla své místo jako učitelka ve třídě Zajíčků. Jsem ráda, že zde mohu uplatnit zájem o výchovu dítěte, kreativitu i trpělivost a zkušenosti ve prospěch dětí, které do naši školičky nastoupí.

Mezi mé zájmy patří četba, hudba, turistika, jízda na kole a nemohu zapomenout na mmého 3 letého syna.

Mé dovednosti

Lucie Papežová

Hlavní pedagog

papežová

Informace

Jmenuji se Lucie Papežová. Vystudovala jsem střední školu cestovního ruchu v Benešově. Hned po škole jsem zjistila, že mě práce v cestovním ruchu nenaplňuje. Začala jsem pracovat ve státní mateřské školce v Teplýšovicích. Jelikož mě práce s dětmi velice bavila a stále baví, rozhodla jsem se dodělat si pedagogické vzdělání na střední pedagogické škole v Obratani. Mezitím jsem nastoupila do soukromé školky v Mrači. Nyní studuji Vyšší odbornou školu pedagogicku a sociální v Praze, obor předškolní a mimoškolní pedagogika.

Během pracování ve školství jsem absolvovala certifikované kurzy jako: zábavná angličtina, práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami a logopedický preventista.

Již šest let působím jako „hlídačka“ v rodinách. Spoluúčastnila jsem se při organizovaní dětských dnů a každoročně pořádám dětské karnevaly.
Při práci s dětmi uplatňuji přátelskou atmosféru, spravedlivý přístup. Vedu děti k samostatnosti a zvládání sebeobsluhy, vzájemné spolupráci a toleranci.

Mezi mé zájmy patří rodina, přátele, vaření, moji domácí mazlíčci, cestování a četba.

Mé dovednosti

Kristýna Krupková

Ředitelka školky

portret foto KK

Informace

Dovoluji si Vám představit ŠKOLIČKU SOVIČKU. Motivem pro vznik jeslí a školky nám všem, kteří stáli u jejího zrodu, bylo přesvědčení, že dokážeme do této etapy dětského života vnést více porozumění dětem a jejich rodičům, více citu a individuálního přístupu.

Připravili jsme prostředí pro děti „nového věku“, kde učíme děti všemu podstatnému, ale také jak milovat Zemi, zvířátka, přírodu a samy sebe, hodně času trávíme venku na zahradě a v lese. Naše idea spojuje kvalitní výukový program (včetně výuky cizích jazyků) s příslovím „ve zdravém těle, zdravý duch“.

Pokud i Vy máte ke svým dětem tento přístup, pak jsme jeslemi a školičkou pro Vás!

S týmem pedagogických pracovnic, které se starají o Vaše děti, se můžete seznámit v sekci „Náš tým“, a samozřejmě také kdykoli osobně. Já sama jsem zakladatelkou mateřské školky, mám vysokoškolské pedagogické vzdělání a s manželem vychováváme tříletou dceru.

Vaše spokojenost, zdravé a zvídavé děti jsou našim nejvýznamnějším cílem.

Mé dovednosti

Grafika - 85%
Kreslení - 75%
Malování - 65%
Hudba - 75%
Sport - 99%

Kontakt

k.krupkova@sovicka-skolicka.cz

Gabriela Šeráková

Pedagog

serakova

Informace

Jmenuji se Gabriela Šeráková. V současné době dokončuji studium na SOŠ pedagogické – obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Také jsme absolvovala několik kurzů pro práci s dětmi a seminář o vývojových poruchách.

Mnoho zkušeností s dětmi jsem získala při hlídání v domácnostech. K dětem přistupuji přátelsky a citlivě, přitom se snažím vést děti k samostatnosti. Práce s dětmi mě nesmírně bavé, nabíjí a naplňuje.

Hraji na klavír a flétnu. Ráda kreslím a tvořím.

Ve volných chvílích aktivně sportuji. Věnuji se krasobruslení a lyžuji.

Mé dovednosti

Grafika - 90%
Kreslení - 95%
Malování - 85%
Hudba - 99%
Sport - 95%

Kontakt

[contact-form-7 404 "Not Found"]