Náš tým

Kristýna Bělíková

371168331_2218401825026649_8674983049953351616_n

Informace

Jmenuji se Kristýna.

Práci s dětmi vnímám jako poslání. Začínala jsem jako chůva v rodinách, animátorka na dětských táborech a nyní jsem tu pro Vaše děti jako ‚teta‘ v jesličkách.

K dětem přistupuji individuálně a s láskou. Ráda rozvíjím jejich kreativitu, myšlení i pohybové schopnosti a dovednosti. Ve své práci se řídím heslem ‚Nic není víc než projevená dětská radost a upřímný smích.‘

K mým zálibám patří fitness, osobní rozvoj, péče o zvířata a cestování.

Mé dovednosti

Daniela Kakašová

IMG_20230828_144002

Informace

Jmenuji se Daniela Kakašová, po ukončení studia mě osud zavedl k dětem a já zjistila, že práce s nimi mě velmi baví a naplňuje.

Pět let jsem pracovala jako asistentka pedagoga na základní škole, též jsem byla vedoucí florbalového kroužku.
Baví mě vymýšlet aktivity a různá dobrodružství, které s dětmi mohu sdílet. Největší odměnou je mi dětský úsměv a radost.
Moje koníčky jsou malování, plavání, bruslení, literatura a péče o zvířata.

Mé dovednosti

Marie Ogurčáková

IMG_20230801_0003

Informace

Jmenuji se Marie a trpělivost je mé druhé jméno.

K tomu přidávám velkou dávku empatie a špetku humoru. Zamíchám s respektem a je tu moje maličkost. Jsem kreativec, sportovec a neustále se vzdělávám. Vždy se snažím čerpat ze svých zkušeností, ale ráda se poučím i od lidí kolem sebe. Děti mám opravdu ráda a když s nimi trávím čas, zapomínám že vlastně pracuji.

Mé dovednosti

Martina Bláhová

Asistent pedagoga

IMG_20230801_0002

Informace

Jmenuji se Martina Bláhová. Ve školce působím na pozici asistenta pedagoga.

Vystudovala jsem Gymnázium v Benešově. Po ukončení školy jsem pracovala na různých pozicích v oboru administrativa. Jelikož jsem chtěla změnu ve svém životě, rozhodla jsem se udělat si kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky a poté se věnovat práci s dětmi.

Mezi mé záliby patří rodina, četba, sport – běh, fitness cvičení, lyžování a procházky do přírody.

Mé dovednosti

Kontakt

info@sovicka-skolicka.cz

Nikola Šajnerová

Jmenuji se Nikola Šajnerová a vystudovala jsem střední pedagogickou školu. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje .Ráda objevuji svět dětskýma očima. Největší inspirací pro mě jsou moji dva synové. Proto ke své práci přistupuji nejen jako pedagog ale i jako maminka. Mezimé záliby patří rodina, hudba, a sport v přírodě.

IMG_20230801_0001 (1)

Informace

Jmenuji se Nikola Šajnerová a vystudovala jem střední pedagogickou školu.

Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Ráda objevuji svět dětskýma očima. Největší inspirací pro mě jsou moji dva synové. Proto ke své práci přistupuji nejen jako pedagog ale i jako maminka.

Mezi mé záliby patří rodina, hudba a sport.

Mé dovednosti

Kristýna Krupková

Ředitelka školky

IMG_20230801_0004

Informace

Dovoluji si Vám představit ŠKOLIČKU SOVIČKU. Motivem pro vznik jeslí a školky nám všem, kteří stáli u jejího zrodu, bylo přesvědčení, že dokážeme do této etapy dětského života vnést více porozumění dětem a jejich rodičům, více citu a individuálního přístupu.

Připravili jsme prostředí pro děti „nového věku“, kde učíme děti všemu podstatnému, ale také jak milovat Zemi, zvířátka, přírodu a samy sebe, hodně času trávíme venku na zahradě a v lese. Naše idea spojuje kvalitní výukový program (včetně výuky cizích jazyků) s příslovím „ve zdravém těle, zdravý duch“.

Pokud i Vy máte ke svým dětem tento přístup, pak jsme jeslemi a školičkou pro Vás!

S týmem pedagogických pracovnic, které se starají o Vaše děti, se můžete seznámit v sekci „Náš tým“, a samozřejmě také kdykoli osobně. Já sama jsem zakladatelkou mateřské školky, mám vysokoškolské pedagogické vzdělání a s manželem vychováváme tříletou dceru.

Vaše spokojenost, zdravé a zvídavé děti jsou našim nejvýznamnějším cílem.

Mé dovednosti

Grafika - 85%
Kreslení - 75%
Malování - 65%
Hudba - 75%
Sport - 99%

Kontakt

k.krupkova@sovicka-skolicka.cz

Ilona Hampeštová

Hospodářka a chůva pro děti

hampeštová

Informace

Jmenuji se Ilona Hampeštová  ve školce působím na pozici zástupce ředitelky ,hospodářka a chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

 Práce s dětmi a vztah k nim mne provází už od dětství , ráda dětem předávám své zkušenosti, vědomosti, dovednosti a těší mě pokroky ,které dělají .    S dětmi pracuji i ve spolku Líšeňáček, kde organizujeme akce pro děti  i dospěláky .Další mé zkušenosti jsem získala na dětských táborech a školách v přírodě.

Mezi mé zájmy patří rodina, zahrada, fotografování, sport, bubnování s Líšamany ,výlety na motorce a autocross.

Mé dovednosti

Kontakt

info@sovicka-skolicka.cz