Náš tým

Kristýna Krupková

Ředitelka školky

portret foto KK

Informace

Dovoluji si Vám představit ŠKOLIČKU SOVIČKU. Motivem pro vznik jeslí a školky nám všem, kteří stáli u jejího zrodu, bylo přesvědčení, že dokážeme do této etapy dětského života vnést více porozumění dětem a jejich rodičům, více citu a individuálního přístupu.

Připravili jsme prostředí pro děti „nového věku“, kde učíme děti všemu podstatnému, ale také jak milovat Zemi, zvířátka, přírodu a samy sebe, hodně času trávíme venku na zahradě a v lese. Naše idea spojuje kvalitní výukový program (včetně výuky cizích jazyků) s příslovím „ve zdravém těle, zdravý duch“.

Pokud i Vy máte ke svým dětem tento přístup, pak jsme jeslemi a školičkou pro Vás!

S týmem pedagogických pracovnic, které se starají o Vaše děti, se můžete seznámit v sekci „Náš tým“, a samozřejmě také kdykoli osobně. Já sama jsem zakladatelkou mateřské školky, mám vysokoškolské pedagogické vzdělání a s manželem vychováváme tříletou dceru.

Vaše spokojenost, zdravé a zvídavé děti jsou našim nejvýznamnějším cílem.

Mé dovednosti

Grafika - 85%
Kreslení - 75%
Malování - 65%
Hudba - 75%
Sport - 99%

Kontakt

k.krupkova@sovicka-skolicka.cz

Ilona Hampeštová

Hospodářka a chůva pro děti

hampeštová

Informace

Jmenuji se Ilona Hampeštová  ve školce působím na pozici hospodářka a chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Vystudovala jsem střední odborné učiliště, obor kuchař v Příbrami. V tomto oboru mám praxi 13 let.

Poslední roky jsem působila ve školní jídelně. Jsem dlouholetou členkou Českého červeného kříže a spolku „Líšeňáček“, kde je mým úkolem organizace akcí pro děti a práce s dětmi. Další mé zkušenosti jsem získala na dětských táborech a školách v přírodě. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje.

Mezi mé zájmy patří rodina, zahrada, fotografování, sport a autocross.

Mé dovednosti

Kontakt

info@sovicka-skolicka.cz

Tereza Heranová

Pedagog

Heranová

Informace

Jmenuji se Tereza Heranová a vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Berouně.

Po dobu svého studia jsem působila jako praktikantka v několika školkách a družinách, tudíž mám spoustu zkušeností s dětmi různého věku.Pracovat s těmi nejmenšími mě baví, a pocit, že jim mohu předávat znalosti a pomáhat objevovat svět, mě naplňuje.

Mezi mé záliby patří kreslení, malování a tvoření, hra na klavír a procházky do přírody.

Mé dovednosti

Kontakt

info@sovicka-skolicka.cz

Kristýna Šustrová

Pedagog

Šustrová

Informace

Jmenuji se Kristýna Šustrová a vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Berouně.

Během studia na střední škole jsem absolvovala několik praxí v mateřských školách i ve školních družinách.

Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje, ráda s dětmi trávím čas a učím je novým dovednostem,  mimo jiné také ráda čtu, sportuji a jezdím na koni.

Mé dovednosti

Kontakt

info@sovicka-skolicka.cz

Marie Sobotková

Pedagog

Sobotková

Informace

Jmenuji se Marie Sobotková. Vystudovala jsem Střední odbornou a Střední zdravotnickou školu – obor sociální činnost. Během studia jsem získala certifikát o péči pro děti do 3 let. Praxi jsem vykonávala v několika Mateřských školách a školních družinách.

Zkušenosti s dětmi jsem získala při hlídání v domácnostech.

Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Ráda dětem předávám své znalosti a dovednosti. Při práci se snažím děti vést k samostatnosti, důslednosti a toleranci.

Mezi mé záliby patří fitness, rodina, učení se novým věcem a pečení.

Mé dovednosti

Kontakt

info@sovicka-skolicka.cz

Martina Bláhová

Asistent pedagoga

Bláhová

Informace

Jmenuji se Martina Bláhová. Ve školce působím na pozici asistenta pedagoga.

Vystudovala jsem Gymnázium v Benešově. Po ukončení školy jsem pracovala na různých pozicích v oboru administrativa. Jelikož jsem chtěla změnu ve svém životě, rozhodla jsem se udělat si kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky a poté se věnovat práci s dětmi.

Mezi mé záliby patří rodina, četba, sport – běh, fitness cvičení, lyžování a procházky do přírody.

Mé dovednosti

Kontakt

info@sovicka-skolicka.cz

Gabriela Šeráková

Pedagog

Šeráková

Informace

Jmenuji se Gabriela Šeráková ve školce působím na pozici pedagoga.

Děti a jejich svět mne nikdy neomrzí. Hlavně proto, že se děti každý den učí nové věci, objevují svět. Jsem ráda, že jim na cestě poznávání mohu být nápomocna. Baví mne sledovat  jejich růst, vývoj a pokroky. Formou her se snažím dále rozvíjet jejich potenciál. Velký důraz kladu na kamarádství, zdravý pohyb, zpěv, ekologii a ochranu přírody.

Moje motto (částečně vypůjčené od učitele národů): ŠKOLA HROU S DOBROU NÁLADOU JE MOU ZÁBAVOU

Vystudovala jsem SOU obchodní,  Střední školu pedagogiky a sociálních služeb a v současné době studuji Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích – obor předškolní pedagogika.

Mezi mé záliby patří  sport – aktivně krasobruslení, lyžování, plavání, běh, cyklistika, zvířata, zahrádka, toulky přírodou, ruční práce, hudba, knihy.

Mé dovednosti

Grafika - 90%
Kreslení - 95%
Malování - 85%
Hudba - 99%
Sport - 95%

Kontakt

info@sovicka-skolicka.cz